Salon

W roku 2005 podjęliśmy decyzję, aby wyselekcjonować najbardziej ekskluzywny, najwyższej klasy sprzęt i wyeksponować go dla klientów w nowym, prestiżowym salonie w centrum Warszawy. Na ulicy Bielańskiej 6 w sąsiedztwie Placu Teatralnego miało miejsce otwarcie naszego nowego salonu, a tym samym realizacja zamierzonego celu. Rok później salon zdobył autoryzację firmową LOEWE, producenta najwyższej klasy elektroniki użytkowej dla najbardziej wymagających klientów.

Byliśmy pierwszym autoryzowanym salonem LOEWE w Warszawie a może i w Polsce. W czerwcu 2012 roku zmieniliśmy naszą siedzibę. Nowe miejsce zostało wybrane z myślą o dodatkowym komforcie jaki chcemy zapewnić naszym klientom. Salon mięści się na trasie wylotowej z Warszawy w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Zapewnia to rewelacyjny, bardzo prosty dojazd praktycznie z każdego miejsca Warszawy. Lokalizacja przy zjeździe z trasy S8 zapewnia łatwy dojazd klientom przybywającym z całej Polski. Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowy salon prezentacyjny, salę do prezentacji zestawów stereo, profesjonalnie przygotowaną salę kinową, salę konferencyjną oraz prywatny parking. Wystarczy choć raz do nas przyjechać, aby przekonać się, jak komfortowe warunki do wyboru i odsłuchu sprzętu zapewniamy w naszej nowej siedzibie. Wszystko to z myślą o Państwa zadowoleniu nie tylko z dokonanych u nas zakupów, ale także z czasu spędzonego w naszym salonie.

W naszej ofercie sprzedaży detalicznej znajdziecie Państwo asortyment wysokiej klasy, eksluzywnych marek, takich jak: LOEWE, ONKYO, HARMAN KARDON, NAD, CAMBRIDGE AUDIO, AVANCE, SONUS FABER, INFINITY, ACOUSTIC ENERGY i wielu, wielu innych. Paleta wyboru została tak skomponowana aby uwzględniać najbardziej wyrafinowane wymagania Państwa pod względem najnowszych osiągnięć w zakresie techniki jak również trendów nowoczesnego lub awangardowego wyglądu. Zaproponujemy również szeroki asortyment akcesoriów odpowiadających za najlepszą eksploatację urządzeń, przewodów połączeniowych, głośnikowych czy też stabilizacji zasilania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, zapoznania się z propozycjami i na testy prezentacyjne urządzeń.

Aby poprawić działanie naszej strony, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.