O firmie

Poniżej w kilku słowach chcielibyśmy przedstawić Państwu zarys naszej drogi w branży audio-video oraz multimediów jak również krótko przedstawić wachlarz ciekawych rozwiązań jaki jesteśmy w stanie Państwu zaoferować .Obecny wizerunek firmy to przeszło 20 lat ciągłej transformacji, zdobywania doświadczeń, praktyki i wiedzy aby w sposób profesjonalny wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów. Podstawowym zakresem naszej oferty jest profesjonalna obsługa zarówno klientów indywidualnych jak i instytucji w zakresie instalacji kompleksowych systemów audio-wizualnych, wielostrefowych systemów nagłośnieniowych, inteligentnej i tradycyjnej instalacji elektrycznej, systemów ochrony mienia i monitoringu TV oraz propozycji ekskluzywnych i najnowocześniejszych urządzeń systemowych audio-video. Firma „Audio Color” powstała w 1993 roku. Zakresem działalności była detaliczna sprzedaż urządzeń audio-wideo z tzw. ”średniej półki”. W miarę wzrostu zainteresowania naszych klientów urządzeniami wyższej klasy wprowadziliśmy do naszej oferty zestawy głośnikowe i urządzenia zakresu audiofilskiego High-End oraz systemy do reprodukcji dźwięku przestrzennego Dolby Digital i DTS. Od 1998 roku jako pierwsi w Polsce koncentrowaliśmy się na tworzeniu wyczerpującej oferty pełnych zestawów Kina Domowego wraz z jego kompleksową instalacją, począwszy od zaprojektowania i ułożenia struktury okablowania do konfiguracji końcowej systemu. Z nadejściem roku 2000 pojawiła się potrzeba powiększenia naszej powierzchni użytkowej w celu stworzenia większych możliwości dla testów i porównań odsłuchowych urządzeń przez naszych klientów. Dla tego celu przystosowaliśmy salę odsłuchową o powierzchni 50 m². Krok ten pozwolił nam również na rozszerzenie oferty oraz dał możliwość prezentacji najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów elektronicznych współpracujących z ekskluzywnymi zespołami głośnikowymi . Umożliwił też jako pierwszym w Warszawie a może i w Polsce na demonstrację wielkoformatowej projekcji video, którą realizowaliśmy w oparciu o profesjonalny projektor do kina domowego CRT firmy BARCO.
Pojawienie się na rynku elektroniki użytkowej ekranów plazmowych zwiastowało epokowy przełom w technologii wyświetlania oraz przekazu sygnału wizyjnego jak również zdecydowany wpływ na rolę jaką te nowoczesne urządzenia zaczęły odgrywać w aspekcie aranżacji wnętrz. Podążając za potrzebami jakie według nas wyznaczało wprowadzenie nowej technologii do oferty w celu prezentacji oraz jak zawsze z myślą o kompleksowej obsłudze klienta na jesieni 2003 roku otworzyliśmy drugą salę prezentacyjną o powierzchni 30 m². Nawiązaliśmy też szereg kontaktów z architektami wnętrz aby oferowany przez nas sprzęt miał możliwość najkorzystniejszej dla klienta kompozycji w aranżacji estetycznej pomieszczeń. Pozyskanie kolejnej sali otworzyło nam możliwość do stworzenia instalacji i tym samym prezentacji wielostrefowych systemów nagłośnieniowych (multiroom). I jak dotychczas na pewno byliśmy pierwsi w Warszawie a może i w Polsce.
Kolejne lata działalności skupiały się na coraz mocniejszym „uderzeniu” w kierunku dopracowywania profesjonalizmu w zakresie kompleksowej obsługi klienta prywatnego oraz instytucjonalnego między innymi poprzez restrukturyzację naszej firmy. W myśl której zainicjowaliśmy pracę biura handlowo-projektowego. Pracownicy biura zajmują się bezpośrednim kontaktem z klientami oraz przygotowywaniem projektów CAD wykonywanych przez nas instalacji . Instalacje wykonywane są przez naszych pracowników sekcji instalacyjno-montażowej w całości we własnym zakresie, bez podwykonawców co skutkuje pełnym nadzorem nad prawidłowością techniczną zleconych prac oraz odpowiedzialnością za wykonanie zaprojektowanych systemów.
W roku 2005 podjęta została decyzja aby wyselekcjonować najbardziej ekskluzywny, najwyższej klasy sprzęt i wyeksponować go dla klientów w nowym, prestiżowym salonie w centrum Warszawy. Na ulicy Bielańskiej 6 w sąsiedztwie Placu Teatralnego miało miejsce otwarcie naszego nowego salonu a tym samym realizacja zamierzonego celu. Rok później salon zdobył autoryzację firmową LOEWE, producenta najwyższej klasy elektroniki użytkowej dla najbardziej wymagających klientów. I jak dotychczas, na pewno byliśmy pierwszym autoryzowanym salonem LOEWE w Warszawie a może i w Polsce.
Czerwiec 2012 roku. Zmieniamy naszą siedzibę. Nowe miejsce zostało wybrane z myślą o dodatkowym komforcie jaki chcemy zapewnić naszym klientom. Salon mieści się na trasie wylotowej z Warszawy w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego. Rewelacyjny, bardzo prosty dojazd praktycznie z każdego miejsca Warszawy. Lokalizacja przy zjeździe z trasy S8 zapewnia szybki dojazd klientom przybywającym z całej Polski.
Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowy salon prezentacyjny, salę do prezentacji zestawów stereo, profesjonalnie przygotowaną salę kinową, salę konferencyjną oraz prywatny parking. Zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy i usług.

Aby poprawić działanie naszej strony, używamy plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Akceptuję pliki cookies z tej strony.